Kiertävät Vakituiset KiVa

Sari Eloranta

Viivi Kuukankorpi-Ikonen

Tule! Tulevaisuus toi meidät yhteen! -hanke

Kulttuurikahvila Laikku

Matilda Vartia

Anne Raiskio

Miriam Salmenkangas

Hiedanrannan henkilökunta

Heidi Kujantola-Noronen

yksikön vastaava, työkykykoordinaattori
044 4554 772
heidi.kujantola-noronen@sopimusvuori.fi

Pia Siiramo

yksilövalmentaja, työkykykoordinaattori
044 4554 774
pia.siiramo@sopimusvuori.fi
LinkedIn

Pehtoorit / Antti Kallioinen

Luontomieli / Henriikka Suoniemi

Kartanokahvila Mielihyvin / Anja Ketola

Kartanokahvila Mielihyvin

Kaarisillan henkilökunta

Anneli Tiililä

Paula Ollila

yksikön vastaava, yksilövalmentaja 27.9 alkaen
044 4554 734
paula.ollila@sopimusvuori.fi

Pirjo Lamminen

yksilövalmentaja, maahanmuuttajatyön asiantuntija
044 4554 732
pirjo.lamminen@sopimusvuori.fi

Tiina Mäkinen

Noora Siltala

Kanavan henkilökunta

Noora Vehmas

Nina Vehmas

Nella Nuutinen

Ohjuri, Puhtaanapito/Niina Häkkinen

Keskuskeittiö/Mukti Kaikumo

Puutyöverstas/Pekka Sopenlehto

Verhoilu/Jaana Saarela

Tekstiili- ja erikoistekniikat/Aija Mäkelä

Viestintä ja vaikuttaminen/ Meri Menke

Näsinkulman henkilökunta

Anne Tuomanen

Mirka Vuoristo

Venla Kontulainen-Tapanen

Jaana Kärhä

työvalmentaja, työkykykoordinaattori
044 4554 817
jaana.karha@sopimusvuori.fi

Annukka Peltola

Johanna Ruohomäki

Elsi Nuutila

Annamari Vaahtiala

opintovalmentaja
044 4554 715
annamari.vaahtiala@sopimusvuori.fi

Sorinan henkilökunta

Kirsti Heikkuri

Minna Salonen

Eveliina Moisio

ryhmävalmentaja 1.10 alkaen
044 4554 833
eveliina.moisio@sopimusvuori.fi

Verstaan henkilökunta

Leena Ulmanen

Merja Haavisto

Taija Torvinen

Noora Vapaa

Tuuli Nenonen

Ari Lehtiniemi

Toni Tieaho

Walonkulman henkilökunta

Ellen Eklund

Emmi Grönberg

Suvi Elomaa

työvalmentaja
044 4554 793
suvi.elomaa@sopimusvuori.fi