Kiertävät Vakituiset KiVa

Sari Eloranta

Viivi Kuukankorpi-Ikonen

Tule! Tulevaisuus toi meidät yhteen! -hanke

Kierto-hanke

Emmi Laiho

Hiedanrannan henkilökunta

Heidi Kujantola-Noronen

yksikön vastaava, työkykykoordinaattori
044 4554 772
heidi.kujantola-noronen@sopimusvuori.fi

Pia Siiramo

yksilövalmentaja, työkykykoordinaattori
044 4554 774
pia.siiramo@sopimusvuori.fi
LinkedIn

Ryytimaa/ Henriikka Suoniemi

Kartanokahvila Mielihyvin / Anja Ketola

Pehtoorit / Antti Kallioinen

Kartanokahvila Mielihyvin

Kaarisillan toiminnot ja henkilökunta ovat siirtyneet toisiin yksiköihin, yhteystiedot ennallaan.

Sanni Hokkala löytyy nyt Kanavasta

työvalmentaja, Nätiks-paja
044 4554 734
sanni.hokkala@sopimusvuori.fi

Pirjo Lamminen löytyy nyt Sorinasta

yksilövalmentaja, maahanmuuttajatyö
044 4554 732
pirjo.lamminen@sopimusvuori.fi

Kanavan henkilökunta

Nella Nuutinen

Anneli Tiililä

Keskuskeittiö, Catering/ Matilda Vartia

Nätiks-paja/Sanni Hokkala

Kuljetus/Marko Launis

Kädentaitojen tiimit/ Sanna-Maria Tolonen

Puutyöverstas/Pekka Sopenlehto

Verhoilu, Tekstiili- ja erikoistekniikat/ Jaana Saarela

Ohjuri, Hyvinvointipaja/ Niina Häkkinen

Puhtauspalvelut, Pesula/Tiina Mäkinen

Näsinkulman henkilökunta

Anne Tuomanen

Mirka Vuoristo

Venla Kontulainen-Tapanen

Jaana Kärhä

työvalmentaja, työkykykoordinaattori
044 4554 817
jaana.karha@sopimusvuori.fi

Annukka Peltola

Johanna Ruohomäki

Elsi Nuutila

Annamari Vaahtiala

opintovalmentaja
044 4554 715
annamari.vaahtiala@sopimusvuori.fi

Noora Siltala

 

 

Sorinan henkilökunta

Kirsti Heikkuri

Minna Salonen

Eveliina Moisio

Pirjo Lamminen

yksilövalmentaja, maahanmuuttajatyö
044 4554 732
pirjo.lamminen@sopimusvuori.fi

Sari Eloranta

työ- ja ryhmävalmentaja 
044 4554 832
sari.eloranta@sopimusvuori.fi

Verstaan henkilökunta

Merja Haavisto

Taija Torvinen

Tuuli Nenonen

Ari Lehtiniemi

Toni Tieaho

Suvi Lerkkanen

Laura Mustajärvi

Walonkulman henkilökunta

Ellen Eklund

Emmi Grönberg

Suvi Elomaa

työvalmentaja
044 4554 793
suvi.elomaa@sopimusvuori.fi

Tiina Mantila

Salla Koivurinne

Riku Ilvonen