HENKILÖKUNTA

Sopimusvuori ry:n toimisto ja hallinto

Katia Laakso

Merja Nuutinen

hallintokoordinaattori, työsuojelupäällikkö, jäsenasiat, palveluohjaus
044 4554 711
merja.nuutinen@sopimusvuori.fi
LinkedIn

Hanna Åby

palvelujohtaja, työllisyyspalvelut
044 4554 741
hanna.aby@sopimusvuori.fi

Kirsti Heikkuri

palvelujohtaja, mielenterveys- ja päihdetyö
044 4554 731
kirsti.heikkuri@sopimusvuori.fi

Tiina Mylläri

viestintä- ja markkinointijohtaja
044 4554 780
tiina.myllari@sopimusvuori.fi

Sopimusvuori ry

Hiedanrannan henkilökunta

Hanne Honkoliini

yksikön vastaava, yksilövalmentaja
044 4554 774
hanne.honkoliini@sopimusvuori.fi

enka berki 2

Enka Berki

työ- ja ryhmävalmentaja, kahvila
044 4554 777
enka.berki@sopimusvuori.fi

Eveliina Moisio

työ ja ryhmävalmentaja, Konttuuri
044 4554 772
eveliina.moisio@sopimusvuori.fi

jarno telenius2

Jarno Telenius

työ- ja ryhmävalmentaja, Pehtoorit
044 4554 775        jarno.telenius@sopimusvuori.fi

Kartanokahvila Mielihyvin

Kanavan henkilökunta

Liisa Koivisto

yksikön vastaava, Nuotti-valmentaja
044 4554 740
liisa.koivisto@sopimusvuori.fi

Melek Khorshid

Anneli Tiililä

Matilda Vartia

työ- ja ryhmävalmentaja, Keskuskeittiö ja catering
044 4554 765
matilda.vartia@sopimusvuori.fi

Juho Jokipolvi henkilökuva

Juho Jokipolvi

työ- ja ryhmävalmentaja, puutyöt
044 4554 744
juho.jokipolvi@sopimusvuori.fi

Jaana Saarela

työ- ja ryhmävalmentaja, Verhoilu, tekstiili- ja erikoistekniikat
044 4554 751
jaana.saarela@sopimusvuori.fi

Mukti Kaikumo

työ- ja ryhmävalmentaja, Keskuskeittiö
044 4554 841
mukti.kaikumo@sopimusvuori.fi

Jukka Jokinen, kuljetus

työ- ja ryhmävalmentaja, kuljetus

044 4554 745
jukka.jokinen@sopimusvuori.fi

Riikka Syrjänen

Heljä Suominen

Heljä Suominen

työ- ja ryhmävalmentaja, Ehyt-paja
044 4554 734
helja.suominen@sopimusvuori.fi

Viivi Kuukankorpi-Ikonen

työ- ja ryhmävalmentaja, Ehyt-paja
044 4554 742
viivi.kuukankorpi-ikonen@sopimusvuori.fi

Emmi Laiho

yksilövalmentaja, Kierrätystori
044 4554 781
emmi.laiho@sopimusvuori.fi

Mari Hartikaisen henkilökuva

Mari Hartikainen

työ- ja ryhmävalmentaja, Kierrätystori
044 4554 782
mari.hartikainen@sopimusvuori.fi

Linda Karlssonin henkilökuva

Linda Karlsson

Outi Väre

työ- ja ryhmävalmentaja, Kierrätystori
044 4554 783
outi.vare@sopimusvuori.fi

Heidi Mansikkala

yksilövalmentaja, Kierrätystori
044 4554 781
heidi.mansikkala@sopimusvuori.fi

Saija Uotila

yksilövalmentaja
(työvapaalla)

Näsinkulman henkilökunta

Anne Tuomanen

Johanna Ruohomäki

Venla Kontulainen-Tapanen

Kajsa Ollikainen

Annukka Peltola

Mirka Vuoristo

Heidi Kujantola-Noronen

Noora Siltala

Sorinan henkilökunta

Riikka Nurmi

Niina Häkkinen

Sari Eloranta

Ildikó Martinec

Sanna Harju

Ari Lehtiniemi

yksilövalmentaja
(työvapaalla)

Pirjo Lamminen

yksilövalmentaja, maahanmuuttajatyö (työvapaalla)

Taitolinna Porin henkilökunta

Saija Kivi

Hannes Ranta

Sini Ahlqvist

Katriina Tornikoski

Verstaan henkilökunta

Jasmine Koivu

Jasmine Koivu

Taija Torvinen

Tuuli Nenonen

Suvi Lerkkanen

Mukti Kaikumo

Verstas

Walonkulman henkilökunta

Ellen Eklund

Emmi Grönberg

vastaava työ- ja yhteisövalmentaja
044 4554 797
emmi.gronberg@sopimusvuori.fi

Sara Saarinen

työ- ja yhteisövalmentaja
044 4554 796
sara.saarinen@sopimusvuori.fi

Tiina Mantila

työ- ja yhteisövalmentaja
044 4554 798
tiina.mantila@sopimusvuori.fi

Anna Nokkala

työ- ja yhteisövalmentaja
044 4554 795
anna.nokkala@sopimusvuori.fi

Muut asiantuntijat

Susanna Jämsä

Klaus Aalto

Sari Skinnari