Kiertävät Vakituiset KiVa

Sari Eloranta

Viivi Kuukankorpi-Ikonen

työ- ja ryhmävalmentaja sij.
044 4554 748
viivi.kuukankorpi-ikonen@sopimusvuori.fi

Tule! Tulevaisuus toi meidät yhteen! -hanke

Tarja Rautio-Ottman

Sari Juslén

Taina Sandberg

Hiedanrannan henkilökunta

Heidi Kujantola-Noronen

yksikön vastaava, työkykykoordinaattori
044 4554 772
heidi.kujantola-noronen@sopimusvuori.fi

Pia Siiramo

yksilövalmentaja, työkykykoordinaattori
044 4554 774
pia.siiramo@sopimusvuori.fi
LinkedIn

Pehtoorit / Antti Kallioinen

Luontomieli / Henriikka Suoniemi

Kartanokahvila Mielihyvin / Anja Ketola

Kartanokahvila Mielihyvin

Kaarisillan henkilökunta

Anneli Tiililä

Pirjo Lamminen

yksilövalmentaja, maahanmuuttajatyön asiantuntija
044 4554 732
pirjo.lamminen@sopimusvuori.fi

Tiina Mäkinen

Kanavan henkilökunta

Noora Vehmas

Nina Vehmas

Hoivispaja/Niina Häkkinen

Keskuskeittiö/Mukti Kaikumo

Ohjuri/Nella Nuutinen

Puutyöverstas/Pekka Sopenlehto

Verhoilu/Jaana Saarela

Kuljetus

Tekstiili- ja erikoistekniikat/Aija Mäkelä

Viestintä ja vaikuttaminen/ Meri Menke

Näsinkulman henkilökunta

Anne Tuomanen

Mirka Vuoristo

Venla Kontulainen-Tapanen

Jaana Kärhä

työvalmentaja, työkykykoordinaattori
044 4554 817
jaana.karha@sopimusvuori.fi

Annukka Peltola

Sami Ekmark

sairaanhoitaja, työvalmentaja
044 4554 820
sami.ekmark@sopimusvuori.fi

Jyri Löytty

Johanna Ruohomäki

Elsi Nuutila

Annamari Vaahtiala

opintovalmentaja
044 4554 715
annamari.vaahtiala@sopimusvuori.fi

Sorinan henkilökunta

Kirsti Heikkuri

Minna Salonen

yksikön vastaava 12.7 alkaen
044 4554 749

Noora Lehtinen

Sari Eloranta

Viivi Kuukankorpi-Ikonen

työ-ja ryhmävalmentaja
044 4554 748
viivi.kuukankorpi-ikonen@sopimusvuori.fi

Verstaan henkilökunta

Leena Ulmanen

Merja Haavisto

Taija Torvinen

Noora Vapaa

Tuuli Nenonen

Ari Lehtiniemi

Toni Tieaho

Walonkulman henkilökunta

Ellen Eklund

Emmi Grönberg

Matti Riikonen

Sara Saarinen

Suvi Elomaa

työvalmentaja
044 4554 793
suvi.elomaa@sopimusvuori.fi