Yhteystiedot

string(96) "

Sopimusvuori ry:n toimisto ja hallinto Niemenrannassa, Federleynkatu 19, 33400 Tampere

"

Sopimusvuori ry:n toimisto ja hallinto Niemenrannassa, Federleynkatu 19, 33400 Tampere

Christa Rajanti
toiminnanjohtaja
044 4554 701
christa.rajanti@sopimusvuori.fi
LinkedIn

Katia Laakso
kehitysjohtaja, työsuojelupäällikkö
044 4554 702
katia.laakso@sopimusvuori.fi
LinkedIn

Pirkko Kelemen
viestintäjohtaja
044 4554 703
pirkko.kelemen@sopimusvuori.fi
LinkedIn

Merja Nuutinen
palveluohjaaja
044 4554 711
merja.nuutinen@sopimusvuori.fi
LinkedIn

string(0) ""
string(544) "

Tule! Tulevaisuus toi meidät yhteen! –hankkeen sivut löytyvät Hiedanrannan yksikön sivuilta

"

Tule! Tulevaisuus toi meidät yhteen! –hankkeen sivut löytyvät Hiedanrannan yksikön sivuilta

Katri Leppisaari
projektipäällikkö
044 4554 780
katri.leppisaari@sopimusvuori.fi
LinkedIn

string(275) "

Työtalo -palvelupilotti, katso www.tyotalo.fi

"

Työtalo -palvelupilotti, katso www.tyotalo.fi

Tarja Rautio-Ottman
valmentaja
050 535 5157
tarja.rautio-ottman@tyotalo.fi

Ella Isoniemi
valmentaja
050 5188816
ella.isoniemi@tyotalo.fi

Sari Juslén
valmentaja

sari.juslen@tyotalo.fi

Hanna Niemi
valmentaja

hanna.niemi@tyotalo.fi

Sari Soinsaari
valmentaja

sari.soinsaari@tyotalo.fi

Taina Sandberg
valmentaja

taina.sandberg@tyotalo.fi

Yksiköiden yhteystiedot niiden omilla sivuilla

Y-tunnus 0155524-3

Sähköinen laskutus:
Sopimusvuori ry
Verkkolaskuosoite (OVT-tunnus) 003701555243001
Välittäjä Ropo Capital Oy
Välittäjän tunnus 003714377140

Paperilaskujen keskitetty laskutusosoite:
Sopimusvuori ry 003701555243001
PL 508
02066 DOCUSCAN

 

Tietosuojalauseke 7.6.19

Ota yhteyttä

    * Pakollinen kenttä