Yhteystiedot

Sopimusvuori ry:n toimisto ja hallinto Hiedanrannassa, Lielahden Kartanolla, Tehdaskartanonkatu 38, 33400 Tampere

 

 

Christa Rajanti
toiminnanjohtaja
044 4554 701
christa.rajanti@sopimusvuori.fi
LinkedIn

Hanna Åby
vt. kehitysjohtaja 31.12.19 asti
044 4554 791
hanna.aby@sopimusvuori.fi
LinkedIn

Katia Laakso
kehitysjohtaja, opintovapaalla 31.12.19 asti
044 4554 702
katia.laakso@sopimusvuori.fi
LinkedIn

Pirkko Kelemen
viestintäjohtaja
044 4554 703
pirkko.kelemen@sopimusvuori.fi
LinkedIn

Merja Nuutinen
palveluohjaaja
044 4554 711
merja.nuutinen@sopimusvuori.fi
LinkedIn

Kiertävät Vakituiset eli KiVa-tiimi

 

Katja Korpikoski
ohjaaja/KiertävätVakituiset
044 4554 715
katja.korpikoski@sopimusvuori.fi

Matti Kojo
ohjaaja/KiertävätVakituiset
044 4554 716
matti.kojo@sopimusvuori.fi

Tiina Mäkinen
ohjaaja/KiertävätVakituiset
044 4554 748
tiina.makinen@sopimusvuori.fi

Yksiköiden yhteystiedot niiden omilla sivuilla

Y-tunnus 0155524-3

Sähköinen laskutus:
Sopimusvuori ry
Verkkolaskuosoite (OVT-tunnus) 003701555243001
Välittäjä Ropo Capital Oy
Välittäjän tunnus 003714377140

Paperilaskujen keskitetty laskutusosoite:
Sopimusvuori ry 003701555243001
PL 508
02066 DOCUSCAN

 

Tietosuojalauseke 7.6.19

Ota yhteyttä

* Pakollinen kenttä

Kartta

Sopimusvuori ry

Tehdaskartanonkatu 38 (navigaattoriin Lielahden kartano)
33400 Tampere

ma-pe 8-16

info@sopimusvuori.fi