Sopimusvuori Ry kotisivu

Yhteystiedot

Tästä linkistä löytyy Näsinkulman Klubitalon esite PDF-muodossa: Näsinkulman Klubitalo

Konttori
Vastaanotto ja hallinto
044 4554 810
nasinkulman.klubitalo@sopimusvuori.fi

Majakka
Projektit ja verkostot
044 4554 811
nasinkulman.majakka@sopimusvuori.fi

Kultajyvä
Ateria ja tapahtuma
044 4554 812
nasinkulman.kultajyva@sopimusvuori.fi

Hanna Åby
yksikönjohtaja
044 4554 791
hanna.aby@sopimusvuori.fi

Anneli Tiililä
vastaava työvalmentaja työkykykoordinaattori
044 4554 813
anneli.tiilila@sopimusvuori.fi

Anne Tuomanen
sosionomi/työvalmentaja
044 4554 814
anne.tuomanen@sopimusvuori.fi

Benita Seistamo
ohjaaja/työvalmentaja
044 4554 818
benita.seistamo@sopimusvuori.fi

Venla Kontulainen-Tapanen
ohjaaja/työvalmentaja
044 4554 816
venla.kontulainen-tapanen@sopimusvuori.fi

Mirka Vuoristo
ohjaaja/työvalmentaja
044 4554 815
mirka.vuoristo@sopimusvuori.fi

Jaana Kärhä
ohjaaja/työvalmentaja työkykykoordinaattori
044 4554 817
jaana.karha@sopimusvuori.fi

Annukka Peltola
ohjaaja/työvalmentaja
044 4554 819
annukka.peltola@sopimusvuori.fi

Sami Ekmark
sairaanhoitaja/työvalmentaja
044 4554 820
sami.ekmark@sopimusvuori.fi

Jyri Löytty
ohjaaja/työvalmentaja
044 4554 821
jyri.loytty@sopimusvuori.fi

Kartta

Näsinkulma klubitalo

Kauppakatu 7 A
33200 Tampere

ma, ti, to klo 8-16
ke klo 8-18
pe klo 8-14