Sopimusvuori Ry kotisivu

Mari Toivonen
yksikönjohtaja
044 4554 741
mari.toivonen@sopimusvuori.fi

Merja Nuutinen
vastaava työvalmentaja/palveluohjaaja
044 4554 711
merja.nuutinen@sopimusvuori.fi

Ulla Pirttisalo
työhönvalmentaja
044 4554 742
ulla.pirttisalo@sopimusvuori.fi

Nina Vehmas
työhönvalmentaja
044 4554 743
nina.vehmas@sopimusvuori.fi

Kapra/ Sanna-Maria Tolonen
ohjaaja
044 4554 744
sanna-maria.tolonen@sopimusvuori.fi

Kapra/ Vesa Järvensivu
ohjaaja
044 4554 745
vesa.jarvensivu@sopimusvuori.fi

Kapusta/Aija Mäkelä
ohjaaja
044 4554 746
aija.makela@sopimusvuori.fi

Kapusta/ Elisa Kolehmainen
ohjaaja
044 4554 747
elisa.kolehmainen@sopimusvuori.fi

Kätevä/Terhi Leppänen
sairaanhoitaja/ohjaaja / työkykykoordinaattori
044 4554 749
terhi.leppanen@sopimusvuori.fi

Kätevä/ Henriikka Suoniemi
ohjaaja
044 4554 753
henriikka.suoniemi@sopimusvuori.fi

Klemmari/Taina Sandberg
ohjaaja
044 4554 751
taina.sandberg@sopimusvuori.fi

Klemmari/Meri Honkaniemi
ohjaaja
044 4554 752
meri.honkaniemi@sopimusvuori.fi

Sopimusvuoren verkkokauppa
www.soppari.net
044 4554 750
verkkokauppa@sopimusvuori.fi

Kanava Työvalmennusyksikkö
044 4554 755 Infonumero
kanava@sopimusvuori.fi

Kartta

Kanava Työvalmennusyksikkö

Pirkankatu 30
33230 Tampere

ma 8.30-14.30, ti-to: 8.30-16.00, pe 8.30-14.45

Puh: 044 4554 740

Nysset: 
Keskustorilta päin- Tipotie (1502)  - Bussit 8-11- 17 - 20 - 26 - 29 - 35 - 70 - 71
(Lista Keskustorin kautta menevistä busseista)
Pispalan suunnalta - Tipotie (1503) - Bussit 8-11-17-20-29-71-81
(Lista Pispalan valtatien / Epilän kautta menevistä busseista)