Sopimusvuori Ry kotisivu

Minna Visakorpi
yksikönjohtaja
044 4554 747
minna.visakorpi@sopimusvuori.fi
LinkedIn

Toimistopalvelut/Noora Vehmas
vastaava työvalmentaja
044 4554 752
noora.vehmas@sopimusvuori.fi
LinkedIn

Nina Vehmas
työhönvalmentaja
044 4554 743
nina.vehmas@sopimusvuori.fi

Hoivispaja/Sari Eloranta
työhönvalmentaja
044 4554 832
sari.eloranta@sopimusvuori.fi

Ohjuri/ Nella Nuutinen
ohjaaja, sosionomi
044 4554 831
nella.nuutinen@sopimusvuori.fi
LinkedIn

Kuljetuspalvelut/ Jarkko Helin
ohjaaja
044 4554 745
jarkko.helin@sopimusvuori.fi

Puutyöverstas/ Pekka Sopenlehto
ohjaaja
044 4554 744
pekka.sopenlehto@sopimusvuori.fi

Verhoilu/ Jaana Saarela
ohjaaja
044 4554 751
jaana.saarela@sopimusvuori.fi

Tekstiili- ja erikoistekniikat/Aija Mäkelä
ohjaaja
044 4554 746
aija.makela@sopimusvuori.fi

Keskuskeittiö/Mukti Kaikumo
ohjaaja
044 4554 757
mukti.kaikumo@sopimusvuori.fi

Sopimusvuoren verkkokauppa
www.soppari.net
044 4554 750
verkkokauppa@sopimusvuori.fi

Kanava Työvalmennusyksikkö
044 4554 747, 044 4554 752
kanava@sopimusvuori.fi

Kartta

Kanava Työvalmennusyksikkö

Pirkankatu 30
33230 Tampere

ma 8.30-14.30, ti-to: 8.30-16.00, pe 8.30-14.45

Puh: 044 4554 747, 044 4554 752

Nysset: 
Keskustorilta päin- Tipotie (1502)  - Bussit 8, 11B, 11C, 14, 17, 20, 26, 29, 70, 79, 81
(Lista Keskustorin kautta menevistä busseista)
Pispalan suunnalta - Tipotie (1503) - Bussit 8, 11B, 11C, 14, 17, 20, 26, 29, 70, 81
(Lista Pispalan valtatien / Epilän kautta menevistä busseista)