Sopimusvuori Ry kotisivu

Minna Pauckoin
yksikönjohtaja
044 4554 747
minna.pauckoin@sopimusvuori.fi

Noora Vehmas
vastaava työvalmentaja
044 4554 752
noora.vehmas@sopimusvuori.fi

Nina Vehmas
työhönvalmentaja
044 4554 743
nina.vehmas@sopimusvuori.fi

Huonekalujen kunnostuspaja/ Sanna-Maria Tolonen
ohjaaja, työsuojeluvaltuutettu
044 4554 744
sanna-maria.tolonen@sopimusvuori.fi

Kuljetus-ja ympäristöpalvelut/ Toni Tieaho
ohjaaja
044 4554 745
toni.tieaho@sopimusvuori.fi

Kuljetus-ja ympäristöpalvelut/ Matti Kojo
ohjaaja
044 4554 716
matti.kojo@sopimusvuori.fi

Keskuskeittiö/Aija Mäkelä
ohjaaja
044 4554 746
aija.makela@sopimusvuori.fi

Keskuskeittiö/Mukti Kaikumo
ohjaaja
044 4554 757
mukti.kaikumo@sopimusvuori.fi

Tekstiili- ja erikoistekniikat/ Jaana Kivelä
ohjaaja
044 4554 717
jaana.kivela@sopimusvuori.fi

Toimistopalvelut/ Benita Seistamo
ohjaaja
044 4554 751
benita.seistamo@sopimusvuori.fi

Hoivispaja/Sari Eloranta
työhönvalmentaja
044 4554 832
sari.eloranta@sopimusvuori.fi

Sopimusvuoren verkkokauppa
www.soppari.net
044 4554 750
verkkokauppa@sopimusvuori.fi

Kanava Työvalmennusyksikkö
044 4554 747, 044 4554 752
kanava@sopimusvuori.fi

Kartta

Kanava Työvalmennusyksikkö

Pirkankatu 30
33230 Tampere

ma 8.30-14.30, ti-to: 8.30-16.00, pe 8.30-14.45

Puh: 044 4554 747, 044 4554 752

Nysset: 
Keskustorilta päin- Tipotie (1502)  - Bussit 8, 11B, 11C, 14, 17, 20, 26, 29, 70, 79, 81
(Lista Keskustorin kautta menevistä busseista)
Pispalan suunnalta - Tipotie (1503) - Bussit 8, 11B, 11C, 14, 17, 20, 26, 29, 70, 81
(Lista Pispalan valtatien / Epilän kautta menevistä busseista)