Sopimusvuori Ry kotisivu

Yhteystiedot

Noora Vehmas
vastaava työvalmentaja
044 4554 752
noora.vehmas@sopimusvuori.fi

Sari Juslen
työhönvalmentaja
044 4554 747
sari.juslen@sopimusvuori.fi

Nina Vehmas
työhönvalmentaja, opintovapaalla 30.6.2020 asti
044 4554 743
nina.vehmas@sopimusvuori.fi

Kapra/ Sanna-Maria Tolonen
ohjaaja
044 4554 744
sanna-maria.tolonen@sopimusvuori.fi

Kapra/ Toni Tieaho
ohjaaja
044 4554 745
toni.tieaho@sopimusvuori.fi

Kapra/ Matti Kojo
ohjaaja
044 4554 716
matti.kojo@sopimusvuori.fi

Kapusta/Aija Mäkelä
ohjaaja
044 4554 746
aija.makela@sopimusvuori.fi

Kapusta/Mukti Kaikumo
ohjaaja
044 4554 757
mukti.kaikumo@sopimusvuori.fi

Kätevä/Terhi Leppänen
sairaanhoitaja/ohjaaja / työkykykoordinaattori
044 4554 749
terhi.leppanen@sopimusvuori.fi

Kätevä/Jaana Kivelä
ohjaaja
044 4554 717
jaana.kivela@sopimusvuori.fi

Klemmari/ Henriikka Suoniemi
ohjaaja
044 4554 753
henriikka.suoniemi@sopimusvuori.fi

Klemmari/ Benita Seistamo
ohjaaja
044 4554 751
benita.seistamo@sopimusvuori.fi

Sopimusvuoren verkkokauppa
www.soppari.net
044 4554 750
verkkokauppa@sopimusvuori.fi

Kanava Työvalmennusyksikkö
044 4554 755 Infonumero
kanava@sopimusvuori.fi

Kartta

Kanava Työvalmennusyksikkö

Pirkankatu 30
33230 Tampere

ma 8.30-14.30, ti-to: 8.30-16.00, pe 8.30-14.45

Puh: 044 4554 740

Nysset: 
Keskustorilta päin- Tipotie (1502)  - Bussit 8, 11B, 11C, 14, 17, 20, 26, 29, 70, 79, 81
(Lista Keskustorin kautta menevistä busseista)
Pispalan suunnalta - Tipotie (1503) - Bussit 8, 11B, 11C, 14, 17, 20, 26, 29, 70, 81
(Lista Pispalan valtatien / Epilän kautta menevistä busseista)