Sopimusvuori Ry kotisivu

Mari Toivonen
yksikönjohtaja
044 4554 741
mari.toivonen@sopimusvuori.fi

Heidi Kujantola-Noronen
vastaava työvalmentaja työkykykoordinaattori
044 4554 772
heidi.kujantola-noronen@sopimusvuori.fi

Pia Siiramo
työhönvalmentaja työkykykoordinaattori
044 4554 774
pia.siiramo@sopimusvuori.fi

Pehtoorit/ Antti Kallioinen
ohjaaja
044 4554 775
antti.kallioinen@sopimusvuori.fi

Kartanokahvila Mielihyvin/ Anja Ketola
ohjaaja
044 4554 777
anja.ketola@sopimusvuori.fi

Kartanokahvila Mielihyvin

044 4554 770
kartanokahvila@sopimusvuori.fi

Työvalmennusyksikkö Hiedanranta
044 4554 771
konttuuri@sopimusvuori.fi

Kartta

Työvalmennusyksikkö Hiedanranta

Tehdaskartanonkatu 38
33400 Tampere

ma-pe 8-16, Kartanokahvila ti-pe klo 10-16, la 11-16

Nysset nro. 3, 3v, 14, 21, 28A, 28B, 28C, 37, 80, 85, 85V.
Pysäkit Paasikiventiellä Hiedanranta 1010 ja 1011.