Yhteystiedot

Sopimusvuori ry:n toimisto ja hallinto Hiedanrannassa, Lielahden Kartanolla, Tehdaskartanonkatu 38, 33400 Tampere

 

 

Christa Rajanti
toiminnanjohtaja
010 526 6221
christa.rajanti@sopimusvuori.fi
LinkedIn

Katia Laakso
kehitysjohtaja
010 526 6235
katia.laakso@sopimusvuori.fi
LinkedIn

Pirkko Kelemen
viestintäjohtaja
010 526 6205
pirkko.kelemen@sopimusvuori.fi
LinkedIn

Miro Ylä-Nojonen
viestintäassistentti
010 526 6303
miro.yla-nojonen@sopimusvuori.fi
LinkedIn

Sosiaaliturvaneuvonta Kumppanuustalo Arttelissa, Salhojankatu 42, 33500 Tampere

 

Annele Huikuri
sosiaaliturvaneuvoja
010 526 6213
annele.huikuri@sopimusvuori.fi

Tiina Kaju
koulutettu kokemusasiantuntija
010 526 6246
tiina.kaju@sopimusvuori.fi

 

Toimisto Kumppanuustalo Arttelissa, Salhojankatu 42, 33500 Tampere

 

Merja Nuutinen
palveluohjaaja
010 526 6238
merja.nuutinen@sopimusvuori.fi
LinkedIn

Tea Grönberg
HR- suunnittelija
010 526 6304
tea.gronberg@sopimusvuori.fi
LinkedIn

Jaana Kivelä
kiertävä kädentaitojen ohjaaja
010 526 6252
jaana.kivela@sopimusvuori.fi

Taija Torvinen
ohjaaja/KiertävätVakituiset
010 526 6226
taija.torvinen@sopimusvuori.fi

Katja Korpikoski
ohjaaja/KiertävätVakituiset
010 526 6249
katja.korpikoski@sopimusvuori.fi

Yksiköiden yhteystiedot niiden omilla sivuilla

Y-tunnus 0155524-3

 

Sähköinen laskutus:
Sopimusvuori ry
Verkkolaskuosoite (OVT-tunnus)  003701555243001
Välittäjä Ropo Capital Oy
Välittäjän tunnus 003714377140

Paperilaskujen keskitetty laskutusosoite:
Sopimusvuori ry 003701555243001
PL 508
02066 DOCUSCAN

Ota yhteyttä

* Pakollinen kenttä

Kartta

Sopimusvuori ry

Tehdaskartanonkatu 38 (Lielahdenkatu 10-12 navigaattoriin Lielahden kartano)
33400 Tampere

ma-pe 8-16

info@sopimusvuori.fi