Yhteystiedot

Sopimusvuori ry:n toimisto ja hallinto Hiedanrannassa, Lielahden Kartanolla, Tehdaskartanonkatu 38, 33400 Tampere

 

 

Christa Rajanti
toiminnanjohtaja
044 4554 701
christa.rajanti@sopimusvuori.fi
LinkedIn

Katia Laakso
kehitysjohtaja
044 4554 702
katia.laakso@sopimusvuori.fi
LinkedIn

Pirkko Kelemen
viestintäjohtaja
044 4554 703
pirkko.kelemen@sopimusvuori.fi
LinkedIn

Miro Ylä-Nojonen
viestintäassistentti
044 4554 704
miro.yla-nojonen@sopimusvuori.fi
LinkedIn

Sosiaaliturvaneuvonta Kumppanuustalo Arttelissa, Salhojankatu 42, 33500 Tampere

 

Annele Huikuri
sosiaaliturvaneuvoja
044 4554 712
annele.huikuri@sopimusvuori.fi

Tiina Kaju
koulutettu kokemusasiantuntija
044 4554 713
tiina.kaju@sopimusvuori.fi

 

Toimisto Kumppanuustalo Arttelissa, Salhojankatu 42, 33500 Tampere

 

Merja Nuutinen
palveluohjaaja
044 4554 711
merja.nuutinen@sopimusvuori.fi
LinkedIn

Tea Grönberg
HR- suunnittelija
044 4554 705
tea.gronberg@sopimusvuori.fi
LinkedIn

Jaana Kivelä
kiertävä kädentaitojen ohjaaja
044 4554 717
jaana.kivela@sopimusvuori.fi

Katja Korpikoski
ohjaaja/KiertävätVakituiset
044 4554 715
katja.korpikoski@sopimusvuori.fi

Matti Kojo
ohjaaja/KiertävätVakituiset
044 4554 716
matti.kojo@sopimusvuori.fi

Tiina Mäkinen
ohjaaja/KiertävätVakituiset
044 4554 748
tiina.makinen@sopimusvuori.fi

Yksiköiden yhteystiedot niiden omilla sivuilla

Y-tunnus 0155524-3

Sähköinen laskutus:
Sopimusvuori ry
Verkkolaskuosoite (OVT-tunnus) 003701555243001
Välittäjä Ropo Capital Oy
Välittäjän tunnus 003714377140

Paperilaskujen keskitetty laskutusosoite:
Sopimusvuori ry 003701555243001
PL 508
02066 DOCUSCAN

 

Tietosuojalauseke 7.3.19

 

Ota yhteyttä

* Pakollinen kenttä

Kartta

Sopimusvuori ry

Tehdaskartanonkatu 38 (Lielahdenkatu 10-12 navigaattoriin Lielahden kartano)
33400 Tampere

ma-pe 8-16

info@sopimusvuori.fi