Sopimusvuori Ry kotisivu

Yhteystiedot

Tästä linkistä löytyy Näsinkulman Klubitalon esite PDF-muodossa: Näsinkulman Klubitalo 2019

Hanna Åby
yksikönjohtaja
010 526 6275
hanna.aby@sopimusvuori.fi

Anneli Tiililä
vastaava työvalmentaja työkykykoordinaattori
010 526 6225
anneli.tiilila@sopimusvuori.fi

Anne Tuomanen
sosionomi/työvalmentaja
010 526 6228
anne.tuomanen@sopimusvuori.fi

Benita Seistamo
ohjaaja/työvalmentaja
010 526 6220
benita.seistamo@sopimusvuori.fi

Venla Kontulainen-Tapanen
ohjaaja/työvalmentaja
010 526 6271
venla.kontulainen-tapanen@sopimusvuori.fi

Mirka Vuoristo
ohjaaja/työvalmentaja
010 526 6206
mirka.vuoristo@sopimusvuori.fi

Jaana Kärhä
ohjaaja/työvalmentaja työkykykoordinaattori
010 526 6224
jaana.karha@sopimusvuori.fi

Annukka Peltola
ohjaaja/työvalmentaja
010 526 6222
annukka.peltola@sopimusvuori.fi

Sami Ekmark
sairaanhoitaja/työvalmentaja
010 526 6265
sami.ekmark@sopimusvuori.fi

Jyri Löytty
ohjaaja/työvalmentaja
010 526 6251
jyri.loytty@sopimusvuori.fi

Konttori
vastaanotto ja hallinto
010 526 6214
nasinkulman.klubitalo@sopimusvuori.fi

Majakka
projektit ja verkostot
010 526 6217
nasinkulman.majakka@sopimusvuori.fi

Kultajyvä
ateria ja tapahtuma
010 526 6210
nasinkulman.kultajyva@sopimusvuori.fi

Kartta

Näsinkulma klubitalo

Käyntiosoite: Kauppakatu 7 A (Postiosoite: Hämeenkatu 22)
33200 Tampere

ma, ti, to klo 8-16
ke klo 8-18
pe klo 8-14