Sopimusvuori Ry kotisivu

Noora Koivunen
yksikönjohtaja
010 526 6233
noora.koivunen@sopimusvuori.fi

Merja Nuutinen
vastaava työvalmentaja/palveluohjaaja
010 526 6238
merja.nuutinen@sopimusvuori.fi

Ulla Pirttisalo
työhönvalmentaja
010 526 6236
ulla.pirttisalo@sopimusvuori.fi

Nina Vehmas
työhönvalmentaja
010 526 6237
nina.vehmas@sopimusvuori.fi

Kapra/Simo Maja
ohjaaja
010 526 6234
simo.maja@sopimusvuori.fi

Kapra/ Sanna-Maria Tolonen
ohjaaja
010 526 6240
sanna-maria.tolonen@sopimusvuori.fi

Kapusta/Aija Mäkelä
ohjaaja
010 526 6232
aija.makela@sopimusvuori.fi

Kapusta/ Elisa Kolehmainen
ohjaaja
010 526 6232
elisa.kolehmainen@sopimusvuori.fi

Kätevä/Tiina Mäkinen
ohjaaja
010 526 6231
tiina.makinen@sopimusvuori.fi

Kätevä/Jaana Kivelä
ohjaaja
010 526 6231
jaana.kivela@sopimusvuori.fi

Klemmari/Taina Sandberg
työlomalla
010 526 6239
taina.sandberg@sopimusvuori.fi

Klemmari/Katja Korpikoski
ohjaaja
010 526 6241
katja.korpikoski@sopimusvuori.fi

Klemmari/ Henriikka Suoniemi
ohjaaja
010 526 6239
henriikka.suoniemi@sopimusvuori.fi

Sopimusvuoren verkkokauppa
www.soppari.net
050 467 8049
verkkokauppa@sopimusvuori.fi

Kanava Työ- ja toimintakeskus
010 526 6300 vaihde
kanava@sopimusvuori.fi

Kartta

Kanava Työ- ja toimintakeskus

Pirkankatu 30
33230 Tampere

ma 8.30-14.30, ti-to: 8.30-16.00, pe 8.30-14.45

Puh: 010 526 6300 vaihde

Nysset: 
Keskustorilta päin- Tipotie (1502)  - Bussit 8-11- 17 - 20 - 26 - 29 - 35 - 70 - 71
(Lista Keskustorin kautta menevistä busseista)
Pispalan suunnalta - Tipotie (1503) - Bussit 8-11-17-20-29-71-81
(Lista Pispalan valtatien / Epilän kautta menevistä busseista)